Labākais produkts,
lai aizsargātu Jūsu seju
no grumbām
Ak tās nejaukās nepilnības

Grumbas ir nelīdzenumi un kabatiņas uz ādas virsmas, kuras parādās uz sejas, kakla, rokām un citām ķermeņa daļām. Tās rodas dēļ ādas elastīgo audu plīsumiem un izstiepumiem, tādiem kā kolagēns un elastīns, kuri ir divas svarīgākās sastāvdaļas cilvēka ādā.

Kas izraisa grumbiņu rašanos?
Galvenais grumbu izraisošāis faktors - negatīvā apkārtējās
vides ietekme
Saules staru radiācija var izraisīt neatgriezeniskas izmaiņas ādas struktūrā

Grumbu rašanās procesu uz cilvēka ādas virsmas ietekmē vairāki ārējās izcelsmes faktori. Tiem var pieskaitīt ilglaicīgu saules staru un vēja iedarbību, gaisa temperatūras lēcienus un pārlieko gaisa mitruma vai sausuma līmeni. Ja Jūs vēlaties aizsargāt savas ādas jaunību, Jums uzmanīgi ir jākopj to atbilstošā veidā. Kosmētisku produktu lietošana, kura nebija atlasīti pietiekami rūpīgi, spēj negatīvi ietekmē Jūsu ādu tik pat kā kopšanas trūkums.

Kā gan man apkarot grumbas?
Inovatīvā formula ādas problēmu risināšanai

Bieži vien produkti, kas paredzēti grumbiņu apkarošanai, spēj tikt galā tikai ar problēmas izpausmēm, nevis cēloņiem. Atšķirībā no tiem, Collamask tiek ražots balstoties uz jaunākām tehnoloģijām, kas nodrošina dziļu un efektīvu ādas ārstējošo komponentu iedarbību, rezultātā novēršot vecuma radīto ādas transformāciju sekas un veicina ādas reģenerācijas procesu stimulāciju.

Rezultātā āda
bez trūkumiem un problēmām
Ādas problēmu iznīcināšana no organisma iekšpuses
Inovatīvā Vācijas izstrāde

Grumbu rašanās iemesli var būt dažādi, tai skaitā arī dēļ klimatisko faktoru iedarbības, ultravioletās radiācijas iedarbības, ķērmeņa dabīgās novecošanas procesiem, ādas dehidrāciju, nepiemērotas vai nekvalitatīvas kosmētikas lietošana, kā arī nepareizās sejas tīrīšanas tehnikas. Collamask iznīcina grumbiņas pateicoties tam, ka iedarbojas uz grumbu izraisošajiem faktoriem un palīdz atrisināt problēmu uz ilgu laiku.

Efektīvā grumbiņu apkarošana
Pirms Procesā Pēc
Aizsargājošās īpašības

Produkta sastāvā ir daudzas sastāvdaļas, kuru īpašības palīdz aizsargāt ādu no ultravioletās radiācijas ietekmes, kā arī atjauno bioloģiski aktīvus elementus, kuri atbild par ādas šūnu reģenerāciju.

Dziļa iedarbība

Stimulējot dabīgā kolagēna izstrādes procesus ādas dziļākos slāņos, Collamask palīdz atjaunot ādas tvirtumu un elastību vienlaikus!

Maiga mitrināšana

Jūsu āda tiks samitrināta bez poru aizsērējuma un neprovocējot lieku un nevajadzīgu ādas dziedzeru aktivitāti. Collamask nebloķē skābekļa pieeju epidermas šūnām un uzlabo asins mikrocirkulāciju.

Balansa normalizācija

Ādas tīrīšanu, mitrināšanu un tonizējošo iedarbību veicošo komponentu kombinācija ļauj nodrošināt ādas saudzīgo barošanu, kā arī uztur ādas tauku dziedzeru funkcionēšanas balansu un padara neiespējamu ādas dehidrāciju un novīšanu.

Krēma lietošanas efektivitāte

Tas ļauj novērst grumbu un nelīdzenumu rašanos, tai skaitā arī atkārtotu rašanos, veicot sejas un kakla ādas bagātināšanu ar plašu vitamīnu, mikroelementu un aminoskābju spektru.

Kā lietot Collamask krēmu?
Individuāla ādas atjaunošanas programma

Lai ādas atjaunošanas programma tik tiešām spētu palīdzēt Jums sasniegt savus mērķus un rezultātus, Jums nepieciešams veikt tā ādas apgabala atjaunošanu, kur atrodas visvairāk grumbu. Collamask krēma izstrādes speciālisti izpētīja visas iespējamas ādas novīšanas formas un izveidoja precīzus ārstēšanas šablonus Jūsu ērtībai.

Balstoties uz savu būtisko klīnisko darba pieredzi dermatologi, kas nodarbojās ar Collamask izstrādi, iedalīja sejas ādas zonas trijās kategorijās: piere, apgabals ap acīm un nāsu un lūpu apgabals, katrai no kurām ir savas atšķirības un īpatnības.
Piere
teksts*

Horizontālās līnijas uz sejas ir mūsu mīmisko izpausmju rezultāts. Tos sauc arī par "trauksmes grumbām", jo tās rodas galvenokārt dēļ negatīvu emociju izpausmēm.

Pirms lietošanas
Lietošanas gaitā
Pēc viena lietošanas mēneša
Apgabals ap acīm
teksts*

"Vārnu pēdiņas" blakus acu maliņām. Tās veidojas dēļ ādas muskuļu slodzes, kas rodas brīdī, kad cilvēks smaida. Ņemot vērā faktu, ka āda ap acīm ir ārkārtīgi plāna, pirmās redzamās grumbas uz sejas parasti rodas tieši tur, rezultātā cilvēks izskatās pārlieku noguris var ar negatīvām emocijām apsēsts.

Pirms lietošanas
Lietošanas gaitā
Pēc viena lietošanas mēneša
Nāsu un lūpu apgabals

Nāsu un lūpu ādas apgabalā ir lielas ādas krokas, kuras stiepjas no deguna sāniem līdz pašām lūpu maliņām. Ap lūpām arī atrodas mīmiskās grumbas. Šis grumbas ir ādas vertikālās krokas virs augšējās lūpas un dažreiz tās parādās arī zem apakšējās lūpas, kā arī grumbas lūpu sānos.

Pirms lietošanas
Lietošanas gaitā
Pēc viena lietošanas mēneša
Ātra grumbiņu likvidācija ar to atkārtotās nerašanās garantiju, kas ir sasniedzams kopā ar Collamask
Atšķirības no tradicionālām ādas izlīdzināšanas sistēmām un paņēmieniem

Parasti grumbiņu apkarošanas līdzekļi iedarbojās tikai uz ādas virsmu, pilnībā neietekmējot ādas dzīlēs notiekošus procesus, tāpēc tie nav tik efektīvi salīdzinājumā ar Collamask

Collamask krēms iesūcas un darbojās ādas dziļākos slāņos, iznīcinot novecošanas radītās ādas struktūras transformācijas un pāatrina svarīgus ādas atjaunošanas procesus

Collamask krēms ātri atjauno ādu, kas vairs nav elastīga. Āda kļūst matēta, tai atkal parādās veselīgs sārtums, tā tiek mitrināta un kopta, atjaunota, relaksēta un rezultātā grumbiņas izlīdzinās

Patstāvīga ārstēšana
Collamask
Jūs spēsiet apkarot grumbas
Labākais risinājums Jūsu ādai
Galvenās sastāvdaļas
Krēms satur godži ogas, likopīnu, hialurona skābi, antioksidantus, ādas šūnu atjaunošanu stimulējošus elementus un minerāļu kompleksu.
Iedarbība
Pateicoties savam bagātajam saturam krēms nodrošina daudz noturīgāka un ilglaicīga rezultāta iegūšanai, kas garantē, ka grumbas neatjaunosies un nenotiks to padziļināšana. Sejas un kakla āda kļūst tvirtāka, elastīgāka, tonizēta un atjaunota.
Kam der šis līdzeklis?
Šis krēms derēs sievietēm gan ar dziļām, gan arī ar tikko pamanāmām grumbām.
cena: 48 € 24 €
Vācu speciālistu izcilas zināšanas un milzīga pieredze, kas koncentrēti vienā krēma iepakojumā
Collamask krēms satur
Aktīva A vitamīna forma

tas ietilpst visu sejas masku un krēmu sastāvā. Vitamīns A mazina sejas ādas tauku dziedzeru aktivitāti, susina ādu, sašaurina ādas poras, izlīdzina un nogludina epidermu.

Kālijs

mitrina ādu un aizsargā to no dehidrācijas, kuru var izraisīt pārliekais augstākminētas sastāvdaļas daudzums.

Vitamīns C

kas darbojās kā imunitātes uzlabotājs un antioksidants, kas aizsargā ādu no baktēriju iedarbības.

PP (B3) vitamīns

uzlabo asins mirkocirkulāciju. Šis vitamīns ir kritiski svarīgs ādas šūnu reģenerācijas procesiem.

Vitamīns K

atvieglo jaunu savienotājaudu sintēzi un izlīdzina ādas virsmu.

Collamask ādas atjaunošanas sistēmas testēšana
Produkta atjaunojošo īpašību efektivitātes pierādījumi
Produkta izpētes un analīzes metodes
Tīra zelta stafilokoka baktēriju kultūra tika novietota olbaltumvielu vidē. Pēc tam uz antiseptiska filtrpapīra tika uzklāts Collamask krēma dozēta porcija. Galu galā pētāmo komponentu saturošais trauciņš tika uzkārstēts līdz 37℃ un atstāts uz 24 stundām.
Rezultātu izvērtējums
Spriežot pēc mūsu rīcībā esošiem datiem būtu nepieciešams atzīt, ka Collamask krēms ir ārkārtīgi efektīvs. Tas ir izskaidrojams ar faktu, ka tā saturs ir bagāts ar vitamīniem, minerāliem un biotīnu. Krēms satur šis vielas koncentrēto molekulu veidā, kuras iesūcas ādas dziļākos slāņos un efektīvi baro un aizsargā to, tādā veidā veicinot ādas atjaunošanas un reģenerācijas procesu uzsākšanu.
Collamask krēma efektivitātes testēšana grumbu apkarošanā
Testēšanas metode
Glicerīns ir ādas tauku galvenais komponents, tāpēc tika izpētīta krēma mijiedarbība ar šo vielu. Collamask krēma un vienkārša sejas krēma pilienu iepilināja glicerīna vidē. Pēc 2 minūtēm mēs varam uzskatāmi redzēt abu produktu iedarbības efektivitāti.
Testēšanas rezultāti
Pēc divām minūtēm vienkāršā sejas krēma piliens tā arī palika peldot uz glicerīna virsmas, nespējot sajaukties ar to un iedarboties uz to. Tajā pat laikā salīdzinot ar to, Collamask krēms vienmērīgi sadalījās pa glicerīna virsmu un ātri izšķīda uz tās, pateicoties savu sastāvdaļu izlasei tam ir spēcīga un tajā pat laikā saudzīga iedarbība, kas ir īpaši svarīgs cilvēkiem ar jūtīgu ādu.
Mitrinošo īpašību testēšana
Testēšanas metode
Ādas mitruma līmenis pirms un pēc krēma uzklāšanas tiek norādīs uz krēma iepakojuma. Pirms un pēc tam, kad krēms ir uzklāts uz ādas, tika veikta pārbaude, lai konstatēta ādas mitruma līmeni. Šī testēšana parāda, cik labi Collamask krēms mitrina ādu.
Visas pasaules sievietes un meitenes iesaka to
Atsauksmes par Collamask produkta efektivitāti
 • Tatjana Bite, 46

  Redzu, ka pavidam nedaudz sieviešu iedrošinājās atstāt te savas atsauksmes par krēmu. Tas gan nav jauki! Es lietojo šo krēmu nu nedaudz vairāk kā gadu un biju iegādājusies to tiešsaistē. Man ir 46. Bet, ticiet man, es izskatos krietni jaunāka. Un man tik tiešām ir jāizskatās krietni jaunākai, jo mans vīrs ir par 15 gadiem jaunāks par mani. Tāpēc, mīļās dāmas, nežēlojiet naudas sev un savam skaistumam!

 • LĪGA PĒTERSONE, 45

  Es vienmēr izskatījos jaunāka par savu vecumu. Tas lika man justies lepnai par sevi. Bet kādreiz pēc tam, kad biju ilgstoši noslimojusi un kādu laiciņu pārstāju rūpēties par sevi, es iegrimu depresijā, tas atstāja savu iespaidu arī uz manu ārejo izskatu. Lai atbalstītu mani šajos grūtajos laikos, mans draugs piedāvaja man strādāt savā uzņēmumā. Tas bija darbs ar klientiem un man vajadzēja izskatīties pēc iespējas jaunākai un pievilcīgākai. Goji krēms palīdzēja man ātri atgūt visu savu skaistumu un pievilcību. Klienti bieži vien domāja, ka esmu bezmaz par 10 gadiem jaunāka nekā patiesībā esmu!

 • Tatjana Bite, 46

  Redzu, ka pavidam nedaudz sieviešu iedrošinājās atstāt te savas atsauksmes par krēmu. Tas gan nav jauki! Es lietojo šo krēmu nu nedaudz vairāk kā gadu un biju iegādājusies to tiešsaistē. Man ir 46. Bet, ticiet man, es izskatos krietni jaunāka. Un man tik tiešām ir jāizskatās krietni jaunākai, jo mans vīrs ir par 15 gadiem jaunāks par mani. Tāpēc, mīļās dāmas, nežēlojiet naudas sev un savam skaistumam!

 • LĪGA PĒTERSONE, 45

  Es vienmēr izskatījos jaunāka par savu vecumu. Tas lika man justies lepnai par sevi. Bet kādreiz pēc tam, kad biju ilgstoši noslimojusi un kādu laiciņu pārstāju rūpēties par sevi, es iegrimu depresijā, tas atstāja savu iespaidu arī uz manu ārejo izskatu. Lai atbalstītu mani šajos grūtajos laikos, mans draugs piedāvaja man strādāt savā uzņēmumā. Tas bija darbs ar klientiem un man vajadzēja izskatīties pēc iespējas jaunākai un pievilcīgākai. Goji krēms palīdzēja man ātri atgūt visu savu skaistumu un pievilcību. Klienti bieži vien domāja, ka esmu bezmaz par 10 gadiem jaunāka nekā patiesībā esmu!

Pēdējās atsauksmes
Anna Bērziņa, 42
Pēc savas 30 dzimšanas dienas atkāju, ka uz manas sejas sāka parādīties grumbas, kuru daudzums palielinājās ar katru gadu. Es apmeklēju privātās klīnikas, tērēju daudz naudas dažādiem līdzekļiem, kuri nevarēja man palīdzēt, kā arī pakļavu sevi dārgajām kosmetoloģiskām procedūtām. Bet visi šie brīnumi nespēja palīdzēt man atgūt jaunību un sasniegt vismaz pieņemamu efektu. Šī produkta galvenās priekšrocības ir tas, ka tas der gandrīz visiem un ir ārkārtīgi efektīvs un iedarbīgs. Tas bija kritiski svarīgs faktors, lai es uzdrošinātos izmēģināt to un absolūti neesmu vīlusies. Tagad visu laiku lietoju tikai šo krēmu.
Elza Rone, 35
Viena mana draudzene atsūtīja man saiti uz šo mājas lapu, kurā es arī izdarīju pasūtījumu. Es uzreiz pamanīju atšķirību no citu kompāniju krēmiem, pie kuriem biju pieradusi (es galvenokārt cenšos izmantot krēmus un līdzekļus, kurus iegādājos aptiekā). Bet... mēnesi pēc tā lietošanas mana āda kļuvusi tik jauna un tika laba kā jebkad agrāk. Es izmetu ārā visu savu veco kosmētiku! Manai ādai vairs nav taukaina spīduma. Visas grumbiņas izlīdzinājās un jaunas varis neparādījās!
PASŪTIET TAGAD!

48 €

Cena: 24

1 1